į pradžią
Naujienos
Apie mane
Politinė veikla
Laisvalaikis
Archyvas

Apie mane » Laisvalaikis
spausdinti
TELEVIZIJOS PROJEKTAS "ŠOKIAI ANT LEDO"
TELEVIZIJOS PROJEKTAS

2014 m. dalyvavau LNK televizijos projekte "Šokiai ant ledo". Tai, ko gero, buvo pats sunkiausias, tačiau ir pats įsimintiniausias projektas. Nuolat patiriamų traumų skausmą kompensavo įspūdingos šokių akimirkos, draugiški santykiai su dalyviais,  nuoširdus gerbėjų palaikymas. 

plačiau
 
AKTYVUS LAISVALAIKIS
AKTYVUS LAISVALAIKIS
Savo prigimtimi esu veiklus ir veržlus, todėl net ir laisvą nuo darbo laiką leidžiu aktyviai sportuodamas. Sportas - puikus būdas atsipalaiduoti ir neleisti suvešėti neigiamoms emocijoms. Sportas ne tik grūdina kūną, bet ir stiprina dvasiškai, padeda lengviau įveikti pasitaikančias kliūtis. Gyvenime esu išbandęs daugybę sporto šakų, tačiau labiausiai man patinka ilgų nuotolių bėgimas.
plačiau
 
REALYBĖS ŠOU "DŽIUNGLĖS"
REALYBĖS ŠOU
2004 m. man teko priimti vieną iš sunkiausių savo gyvenime iššūkių: realybės šou "Džiunglės" prodiuseriai pakvietė mane išmėginti jėgas pavojų ir nuotykių kupiname televizijos žaidime. Įkalbėtas artimųjų ryžausi leistis kelionėn į tropinio karščio, maliarijos ir nesvetingos lietuviui gyvūnijos šalį - Malaiziją. Atsidūrėm ne tik kad kitoje šalyje, bet ir kitame pasaulyje: karščiu ir drėgme alsuojančiose, pavojingų gyvių kupinose džiunglėse, kuriose teko pamiršti jaukią Lietuvos gamtą ir grumtis dėl išlikimo. Šiame televizijos žaidime supratau, kad tik ekstremaliose situacijose atsiskleidžia tikroji žmogaus prigimtis.
plačiau
 
TELEVIZIJOS ŠOKIŲ TURNYRAS "ŠOK SU ŽVAIGŽDE"
TELEVIZIJOS ŠOKIŲ TURNYRAS
2007 m. dalyvavau televizijos šokių žaidime, kuriame netrūko nei sunkių treniruočių, nei užkulisinių intrigų, nei džiaugsmo akimirkų. Liepsningos emocijos ir jaudulys buvo nuolatiniai žaidimo palydovai, jų dėka pajutau nenumaldomą trauką šokiui. Ši puiki proga išmėginti savo jėgas ant parketo atskleidė iki tol net man pačiam nežinomas būdo savybes bei nubrėžė naujas galimybių ribas.  
plačiau