į pradžią
Naujienos
Apie mane
Archyvas

Naujienos
spausdinti
Kalniečių parke po treniruokliais paklota graži nauja danga

2011 05 31

Gegužės 30 dieną Kalniečių parke, prie tvenkinio, po čia esančiais treniruokliais, kurie pastatyti Kauno savivaldybės mero pavaduotojo Stanislovo Buškevičiaus iniciatyva, buvo paklota graži, spalvota danga. Dabar sportuojantiems asmenims bus patogiau ir saugiau.
Ši danga pagaminta iš padangų, kurios buvo surinktos praėjusiais metais akcijos „Darom" metu. Padangas vis dar išmeta nekultūringi vairuotojai, kurie nesusimąsto apie gamtos apsaugą, švarą ir tvarką. Be to, šitaip, matyt, pasielgia ir autoservisų vadovai, kurie nenori mokėti už padangų išvežimą. Talkų metu pakrantėse, miškuose surandama net krūvos padangų vienoje vietoje.
Akcijos „Darom" organizatorė ir dalyvė Aneta Krasnauskaitė kalbėjo:
„Džiaugiuosi šiuo bendro darbo rezultatu. Kas galėtų pagalvoti, kad ši danga pagaminta iš perdirbtų padangų. Pasibaigus akcijai Darom 2010 Kaune liko sukrauta 38,6 tonų padangų. Buvęs Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas " Darom " organizatoriams pasiūlė padangas perdirbti ir tuo būdu parodyti visuomenei, kad iš senų padangų galima pagaminti naujus ir naudingus gaminius.

Dėkoju įmonėms UAB „Metaloidas",UAB „Kauno gatvių apšvietimas", UAB „Krištoliniai vandenys", UAB „Kauno švara", kurios mumis tikėjo, palaikė ir prisidėjo finansiškai. Taigi rūšiuokime visas atliekas, perdirbkime jas, tuomet ir sąvartynai bus mažesni, ir naudos turėsime", - sakė A. Krasnauskaitė.
Dabar treniruokliai jau įrengti Dainavos, Kalniečių ir Šilainių parkuose. Labai svarbu, kad gyventojai juos saugotų, kad jie bebūtų niokojami, nes kiekvienas suprantame, kad tam reikia skirti nemažai biudžeto lėšų. Be to, kiekvienam malonu, kai greta namų, išėjus pasivaikščioti galima ir pasportuoti.
Mero pavaduotojas S. Buškevičius sieks, kad artimiausiu metu Kalniečių parke būtų įrengti skersiniai, pastatytos lygiagretės, nes tai labai reikalinga įranga, visiems, norintiems treniruotis.