į pradžią
Naujienos
Apie mane
Archyvas

Naujienos
spausdinti
Pirmasis riedučių maratonas Kauno istorijoje

Liepos 25 dieną, šeštadienį, Marvelės plente vyko pirmasis Kauno riedučių maratonas, kuriame dalyvavo 69 įvairaus amžiaus grupių atstovai. Jauniausiems teko įveikti 1 km trasą, vyresni važiavo 4,8 km, o profesionalams buvo skirtas beveik 34 km atstumas. Daugiausia dalyvių nusprendė savo jėgas išbandyti 4,8 km trasoje.

„Džiaugiuosi, kad pirmajame Kauno riedučių maratone dalyvavo toks gausus būrys dalyvių. Šios sporto šakos profesionalai turėjo ko pamokyti pačius mažiausius, kurie galbūt tik pirmą kartą apsiavė riedučius", - kalbėjo šio maratono idėjos autorius, Kauno miesto mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius.

Maratono maršrutai riedutininkams buvo sudaryti atsižvelgiant į grindinio dangą, nes važiuoti riedučiais tinkamos ne visos gatvės. Daugiausia Kauno riedutininkai važinėja dviračių takais Panemunėje ir Šančiuose. Svarbiausias sportininkų atributas šiose varžybose buvo apsaugos: šalmas, alkūnių ir kelių apsaugos. Medikai, kurie prižiūrėjo maratono dalyvius, džiaugėsi, kad rimtesnės jų pagalbos niekam neprireikė.

Mero pavaduotojas S. Buškevičius pasveikino visus maratono dalyvius, nugalėtojams įteikė diplomus. „Varžybos buvo tikrai įtemptos, tačiau iš dalyvių jautėsi dvasia, jog svarbiausia dalyvauti, gerai praleisti laiką. Pirmajame maratone buvau ne tik svečias, bet ir dalyvis. Rezultatais esu patenkintas. Visus maratono dalyvius, nugalėtojus Kauno miesto mero, Tarybos narių vardu norėčiau pasveikinti ir padėkoti, kad šios varžybos tapo gražia švente mums visiems ir, žinoma, visam Kauno miestui", - sakė S. Buškevičius.

žiūrėti vaizdo reportažą