į pradžią
Naujienos
Apie mane
Archyvas

Naujienos
spausdinti
REIKALINGA JŪSŲ PARAMA!

Gerbiamieji,

Šiais metais vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose partija „Jaunoji Lietuva“ dalyvauja kartu su Tautininkų sąjunga sudarytoje S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicijoje „Prieš korupciją ir skurdą“.  Tai yra vertybiniu pagrindu suburta sąžiningų ir principingų žmonių komanda, kuri puoselėja tautines bei krikščioniškas idėjas. Esame įsitikinę, kad didžiausią grėsmę Lietuvos egzistencijai kelia drastiškas gyventojų mažėjimas, todėl reikia sunaikinti tai lemiančias priežastis – materialinį skurdą ir korupciją.

Partijos „Jaunoji Lietuva“ veikla nėra finansuojama iš valstybės biudžeto, todėl partijos rinkiminių idėjų įgyvendinimui labai reikia Jūsų paramos.

Kiekvienas Lietuvos pilietis gali padėti partijai, pervesdami į partijos rinkimų sąskaitą paramą iki 12 eurų, o jeigu savo pajamas esate deklaravę, galite paremti ir didesne suma.

Aukos priimamos tik banko pavedimu:

Partija „Jaunoji Lietuva“, juridinio asmens kodas  191763259.

Partijos politinės kampanijos sąskaitos nr. LT 127300010146581875, AB Swedbank

Atliekant pavedimą:

– eilutėje MOKĖJIMO PASKIRTIS įrašomas žodis AUKA. Jei auka skiriama konkrečiam kandidatui paremti , parašykite kuriam skiriama auka: vardą ,pavardę.  

Fizinis asmuo, deklaravęs turtą ir pajamas už 2015 m., gali paaukoti didesnę sumą, kuri negali viršyti 10 VMDU , t. y. iki 7 570 eurų.

Aukoti negali: juridiniai asmenys (verslo įmonės, asociacijos, fondai) bei užsienio piliečiai.