į pradžią
Naujienos
Apie mane
Archyvas

Naujienos
spausdinti
S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija "Prieš korupciją ir skurdą"

 

Lietuviškos tautinės partijos vienijasi kovai ir kūrybiniam darbui valstybės politikos baruose. 2016 m. rugpjūčio 4 d. Vyriausioje rinkimų komisijoje užregistruota Tautininkų Sąjungos ir partijos "Jaunoji Lietuva" koalicija, kuri dalyvaus 2016 m. Seimo rinkimuose.

S.Buškevičiaus ir tautininkų koaliciją „Prieš korupciją ir skurdą“ sudaro įvairių sričių profesionalai, kuriuos vienija doros, šeimos, tautos, tautinės valstybės, demokratijos ir socialinio teisingumo idealai. Kol biudžetinės partijos 24-erius metus dalijosi postus ir valstybės lėšas, lietuvių tautai parlamente iš esmės niekas neatstovavo, tačiau atėjo laikas šį nesusipratimą ištaisyti. Šiandien kiekvienas Lietuvos patriotas jau turi tikrą alternatyvą ir geriausią pasirinkimą.

Žengėme pirmąjį žingsnį, galintį iš esmės pakeisti Lietuvos politinę tikrovę, bet tikrai ne paskutinį: mūsų tikslas – suvienyti visus tikruosius šalies patriotus į galingą politinę jėgą, kuri nušluos korupciją, panaikins skurdą ir apgins visus gyvybinius lietuvių tautos interesus.