į pradžią
Naujienos
Apie mane
Archyvas

Naujienos
spausdinti
S. Buškevičius: "Pedofilus būtina kastruoti!"

Norėdama apsaugoti vaikus nuo savo iškrypėliškų polinkių negalinčių pažaboti pedofilų, Lenkijos valdžia ėmėsi ryžtingų veiksmų. Šalies Parlamentas įteisino priverstinę cheminę kastraciją pedofilams, seksualiai išnaudojusiems vaikus, kuriems yra mažiau nei 15 metų. Kastracija laukia ir tų asmenų, kurie pasinaudojo savo nepilnamečiais giminaičiais.

Pedofilijos skandalai buvo ne kartą sudrebinę ir Lietuvą. Pernai pritaikius amnestiją laisvę išvydo vienas garsiausių visų laikų pedofilų, už vaikų tvirkinimą ne kartą teistas kaunietis Ervydas Čekanavičius.

Tačiau netrukus išsigimėlis vėl pateko į policijos akiratį. Vasarą netoli jo namų Kaune buvo rastas nuo vaistų apsvaigęs 13 metų berniukas, kuris, kaip įtaria policijos pareigūnai, naktį praleido iškrypėlio bute. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau įrodyti, kad E.Čekanavičius galėjo pasinaudoti berniuku, bus beveik neįmanoma.

Ar galima būtų chemiškai kastruoti panašius kaip E.Čekanavičius ir išgelbėti šimtus jaunųjų lietuvių? Kauno savivaldybės tarybos narys Stanislovas Buškevičius įsitikinęs: “Ne tik galima, bet ir būtina”.
“Psichiatrai teigia, kad pedofilų neįmanoma išgydyti. Todėl jeigu tai jau yra recidyvas, nėra kito būdo, kaip tik kastravimas. E.Čekanavičiaus atvejis parodo, kad kalėjimo bausmės nepadeda”, - “Respublikai” sakė S.Buškevičius.

Žiūrėti vaizdo reportažą